Jaki środek na nieprzyjemne zapachy

Nie wiesz co, jak i gdzie stosować? Zapytaj tutaj

Moderator: modek

Jaki środek na nieprzyjemne zapachy

Postprzez brankiniol » środa, 16 kwi 2008, 22:28

Mam problem z biurze z jedną z toalet.Jest na poziomie -1 i na poziomie prawie ,że szamba.Przez kratke ściekową brzydko śmierdzi.
Jaki użyć środek ,żeby utrzymywał się przez cały dzień pracy biura??
Tenzi Refreschner niepomaga zbyt wiele...
Firma SOWA .Wrocław.Pozdrawiam
www.sowacleaning.pl
brankiniol
Nowy

Postprzez opos » środa, 16 kwi 2008, 23:59

u nas nie spotkałem się z prawdziwymi neutralizatorami zapachów, też miałem ten problem kiedyś. trzeba coś zrobić z kratką ściekową.
opos
Nowy

Linia biotechnologiczna

Postprzez HAUSSZCZECIN » czwartek, 17 kwi 2008, 09:09

Jest taki preparat jeden z wielu z Linii Biotechnologicznej Hiszpańskiego Producenta 6SISINVERT o nazwie BIOTASK .Jest to Profilaktyczny system udrażniający,rozpuszczający tłuszcze w syfonach oraz kanalizacji,usuwając brzydkie zapachy,.
Następnym z tej linii jest BIOFRESH ,który usuwa źródło brzydkich zapachów,do WC,kanalizacji,syfonów ,chłodni itp.
Szczególnie jednak polecałabym BIOPACK ,proszek do szamb i zbiorników.
Sprawdziłam osobiście ,że można polegać na tych preparatach.
Bliższych informacji udzielę poprzez e-mail:sklep@haus.istore.pl
Pozdrawiam
Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.
HAUSSZCZECIN
Nowy

Postprzez Marcin Kokot » czwartek, 17 kwi 2008, 18:34

polecam środek firmy Pollet - Polbio enzysan; usuwa przykry zapach z rur i urządzeń sanitarnych
Marcin Kokot
Stały bywalec

Postprzez plicner » wtorek, 22 kwi 2008, 22:24

niewiem czy taki sposób sprawdzi się u ciebie, ale u mnie pomógł, zalej poprostu kratke ściekową wodą (woda zawsze musi być w kratce.
pozdrawiam
plicner
Nowy

Re: Jaki środek na nieprzyjemne zapachy

Postprzez karolla » poniedziałek, 6 cze 2011, 13:52

Ja posiadam taki środek, który rozkłada szkodliwe związki siarkowodorowe, które zachodzą w procesach gnilnych. Eliminuje zapach i pozostawia cytrusowy. Rozpuszcza oleje, woski, bialka. Działa na 100% sprawdziło to dla mnie 3 restauracje, u których strasznie śmierdziało z kanalizacji
karolla
Nowy

Postprzez Pramazut » poniedziałek, 13 cze 2011, 12:17

A możesz zdradzić jak nazywa się taki środek? Bo nie podałaś żądnej nazwy,a fajnie byłoby to wiedzieć na przyszłość:) Trzeba przygotować się na silny i rażący zapach,wiem coś o tym...
Pramazut
Nowy

Postprzez goranb » wtorek, 21 cze 2011, 18:04

można eksperymentować ze środkami ale...

1. najpierw należy wezwać separator serwis żeby zrobili swoją robotę.

2. ewentualnie jak nie pomoże lub nie da się to zainwestować w kompozycję zapachową z subilizatorem i zamaskować przykry zapach
goranb
Nowy

Postprzez TOMADEX » czwartek, 21 lip 2011, 12:04

Witam.
Moja rada - kupić koncentrat jaki stosują firmy typu TOI TOI i wlać go do zbirnika z fekaliami. Jest to specjalny środek chemiczny dezynfekująco - zapachowy służący do bezodpływowych toalet. Redukuje powstawanie gazów, osadów i brzydkich zapachów. Przyspiesza rozkład fekalów i papieru toaletowego... w rezultacie ułatwia opróżnianie zbiornika na fekalia.
Takich środków jest kilka, proponuję BLUE MAGIC - zapraszam.
A.Rudnicki
TOMADEX ==PORFESJONALNA CZYSTOŚĆ==
-chemia przemysłowa Royal
-środki higieniczne, urządzenia
-wózki i zestawy porządkowe
-usługi i doradztwo w zakresie kompleksowego sprzątania
TOMADEX
Stały bywalec

Postprzez danielq » piątek, 2 mar 2012, 21:55

przetestowałem i polecam Ne-O-dor firmy Ecolab
pozdrawiam
Fabryka Czystości - kompleksowe utrzymanie czystości na terenie Krakowa

www.fabryka-czystosci.pl

info@fabrykaczystosci.com
danielq
Nowy

Postprzez pablo397 » poniedziałek, 5 mar 2012, 13:17

wlasnie szukam jakis dobry odswiezaczy/likwidatorow - mam kilku klientow z problemami *zapachowymi*

klient 1 - szatnie robotcznie - kilkudziesieciu robotnikow po calym dniu pracy potrafi zostawic *ładny zapaszek* - narazie wyczyscilem podlogi i sciany i inne miejsca, gdzie mogl sie osadzic smrodzik - ale glowne zrodlo zapachu to odziez (skarpetki) i buty - narazie przestowalem polecane tu na forum odswiezacze od firmy Kala - smrodzik zabily szybko, ale potrzebuje potestowac pare dni, zeby ocenic. poza tym cena tych odswiezaczy tez jest dosyc wysoka - wychodzi prawie 50zl netto za litr :/

druga miejsce - pracownicy maja szafke metalowa, gdzie jest zrodlo ciepla i tam sobie susza buty - poki szafka jest zamknieta to nic nie czuc, ale po otwarciu tej szafki - smrod jest niesamowity. ktos moze jakies pochlaniacze zapachow, ktore moga pracowac w wyzszej temperaturze?

klient 2 - jedna z lazienek w biurowcu jest podlaczona pod stara instalacje i czasami sa jakies problemy przez co jest okropny smrod na wiosne - klient twierdzil, ze byli rozni fachowcy, hydraulicy itp i nic nie pomoglo - jeszcze nie doczekałem sie wydzielenia tych zapachow - jak sie zacznie to bede na biezaco *działał*

klient 3 - łaźnie męskie - po użyciu przez kilkudziesciu (albo i wiecej) dorosłych mezczyn, kratki pod prysznicami jak i pozostale kratki w lazni smierdza - klient do tej pory stosowal zabieg cotygodniowego wsypywania kreta do kratek - efekt jest, taki, ze kret sie osadzil na kratkach tworzac wrecz krysztalowe struktury :D w kratkach osadza sie brud sciekajacy z korzystajacych mezczyzn - wsypanie kretu w mojej opinii nie wiele pomaga. dostalem od hurtownika saszetki z bakterami rozpuszczajacymi tego rodzaju syfy - droga rzecz, wychodzi ponad 5zl netto za jednorazowa saszetke (takie drogie, bo podobno amerykanskie - a kratek do czyszczenia jest sporo :/) - ale efekt uzycia byl zaskakujacy - wsypanie saszetki do najbrudniejszej kratki spowodowalo spienienie sie brudu, ktory zaczal sie odklejac *na oczach* i splywac. smrodzik zostal zastapiony charakterystycznym zapachem proszku - ale testowalem tylko jednorazowo, wiec tez nie moge ocenic efektow ani dlugotrwalosci takiego rozwiazania.

zaopatrzylem sie w wieksza ilosc saszetek, do tego kupilem na necie tansze zamiennikie - jak wszystko dojdzie to wybiore sie na pare dni testowac i oceniac

no i teraz pytanie do forumowiczow - macie jakies sprawdzone sposoby na takie problemy zapachowe?

chcialem kupic tego ne-o-dor od ecolaba do testow, ale nie moge w internecie znalezc zadnego sprzedawcy (co najwyzej zagraniczni), na allegro tez nie ma - moze ktos podeslac namiary do sklepu handlujacego tym srodkiem?
pablo397
Nowy

Postprzez robertos1020 » poniedziałek, 5 mar 2012, 17:42

to ladana tam musi grzybica panować w firmie nr 1

to napisz coś po tym wielkim testowaniu na jak długo dają rade te żarłoczne bakterie
robertos1020
Stały bywalec

Postprzez Marcin Kokot » wtorek, 6 mar 2012, 14:20

do takich właśnie zastosowań został zaprojektowany Polbio Enzysan: zawiera bakterie, które "żywiąc" się brudem likwidują przyczynę brzydkiego zapachu i zapewniają higienę (zamiast maskować brzydki zapach przy pomocy innego, silnego zapachu). W każdym mililitrze środka znajduje się 70 milionów tych pożytecznych bakterii;

więcej informacji na stronie www.enzysan.com (strona amerykańskiego dystrybutora firmy Pollet) i oczywiście u mnie na stronie
Pollet, Sanitec środki czyszczące dla profesjonalistów, maszyny czyszczące Fiorentini
http://www.cleantec.com.pl
http://sprzatanie.bazarek.pl
https://www.facebook.com/pages/Cleantec/581493778587774
Marcin Kokot
Stały bywalec

Powrót do Chemia w firmie sprzątającej