Czyszczenie i konserwacja ekoskóry / skaju

Wszystko o praniu i czyszczeniu wykładzin, dywanów i tapicerek. Metody, maszyny, środki chemiczne, porady specjalistów i zapytania początkujących

Moderator: Piotr-Gdansk

Czyszczenie i konserwacja ekoskóry / skaju

Postprzez janusz » piątek, 6 sie 2010, 12:56

Witam,

czy ktoś wie jak prawidłowo konserwować i czyścić ekoskórę?
Otrzymałem informację, że ekoskóra jest m.in. z polichlorku, octanu, brawnika.

Znalazłem art. tutaj -> http://lederzentrum.pl/czeste-pytania/tapicerka-samochodowa/czyszczenie-skaju-dermy-i-tworzyw-sztucznych.html
i w celu konserwacji proponują środek PU PRotector za 57zł.

Zastanawia mnie czy jak ktoś kupuję np. pufę z ekoskóry za 150zł to warto aby kupił taki środek za 57zł za 150ml?
Mam też pytanie czy taki środek dużo daje i czy warto go użyć na taką pufę przed wysłaniem?
janusz
Nowy

Re: Czyszczenie i konserwacja ekoskóry / skaju

Postprzez muzycom » wtorek, 10 sie 2010, 10:33

Witam!

Proponuje skontaktować się z nami telefonicznie:
75 610 62 26

150 ml starczy na kilkunastokrotne zabezpieczenie takiej pufy. Powinno się konserować eko skórę raz na 3- 6 miesięcy. Proszę też pamiętać, że sprzedajemy środki w litrach po cenach hurtowych.
Zrobienie mniejszych opakowań np z Pana logiem przy większych ilościach nie stanowi problemu.
Wiele fabryk konserwuję meble przed wysłaniem do klienta. Czy to najlepsze rozwiązanie, i czy zapobiegnie reklamacją nie jestem w stanie stwierdzić, puki się nie dowiem jakie występują problemy i nie zobaczę materiału, z którego pufy są wykonane.

Słowem rozwiązań jest cała masa. Na wszystkie Pana pytania jesteśmy w stanie odpowiedzieć, ale nie bez wcześniejszych konsultacji.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Łukasz
Lederzentrum
muzycom
Nowy

Powrót do Pranie, czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerek